Da var det ny uke og nye muligheter - det liker jeg!
Idag har jeg ikke gjort så veldig mye utenom å handle inn mat for uken, etter middagen tok jeg med meg jentene til Avancia så satt jeg de i barnepassen så jeg fikk trent en times tid.
Det er rart hvor fort man blir avhengi av å trene, jeg meldte meg inn på Avancia for syv dager siden og trener gladelig hver dag, det er jo såå deilig følelse etterpå!
Her i huset er det helt stille nå, alle jentene sover og jeg sitter egentlig bare å manner meg opp til å tømme minnekortet på kameraet for bilder.
Det er faktisk over 3måneder siden jeg tømte minnekortet sist, så jeg har en stor jobb forann meg, en jobb jeg egentlig ikke har lyst til å starte på.
Idag blir det instagram-bilder siden minnekortet mitt er fult - på instagram heter jeg Malin_89 for dere som vil følge meg der!?
![]() |
| Lotte fant seg et nytt gjemmested på Avancia istad ;) hehe |
![]() |
| Flere som har barn som MÅ ta av seg skoene og sokkene når de er på kjøretur? Det første Molly gjør er å rive det av seg så sitter hun å krøller tærne sammen slik på bildet *smelt* :) |
Før jeg setter i gang med den "store" jobben så skal jeg kose meg med litt vanilje kesam og bær - det er farlig godt!
Heldigvis er det sunt og MYE bedre enn potetgull og smågodt som jeg stappet i meg ofte før når jeg var fysen ;)






Utrolig flink du er altså :-)
SvarSlettTakk! Jeg føler jeg selv har blitt flink den siste uken - håper og krysser alt jeg for at dette fortsetter! :D
SlettTakk for tipset om kesam og bær:) Jeg er også fæl til å dytte i meg usunnheter. Vesla er også fæl til å ta av seg på bena. Å hvertfall når vi er i butikken av alle steder:P
SvarSlettinspirerende mor !!
SvarSlett3 små barn, trening, husmor, middag og annet husarbeid som må gjøres, alikavel så blid og fornøyd ! :)
therese (er samboer, full jobb og 1 barn= men alikavel føler eg ikke at eg får tid til annet en husarbeid og sliten )
Flinka!! :) vaniljekesam og bær er supergodt:)
SvarSlettAnbefaler deg ikke å ta helt av, å trene hver dag. Da blir man plutselig dritlei også gir man opp alt. Snakker av erfaring. Haha:-)
SvarSlett