Heisann!
Det har vært stille fra meg her på bloggen denne helgen, igår bestemte jeg meg for at Lørdagen skulle være datafri dag og etter trening igår var jeg ganske "dau" så det passet egentlig ganske greit med en datafri dag.
Denne helgen har vi ikke gjort så veldig mye, igår før vi dro på trening så var vi en kjapp tur i Sverige å handlet inn litt mat.
Det er faktisk første gangen (!!) jeg vi har vært i Sverige uten å kjøpe meg noe godteri, jeg har bestemt meg for å kutte ut godterien og heller trener - jeg er veldig spent på hvor lenge jeg klarer dette.
Mitt første mål er å gå ned 5kg så setter jeg meg nye mål etter som jeg har klart å nå de målene jeg allerede har satt meg, hvis jeg setter meg for store mål mister jeg fort motivasjonen og det vil jeg ikke.
Ette frokosten idag dro jeg å trente en times tid så kom Dan og jentene å hentet meg, da dro vi rett til min bestemor og bestefar for å hilse på det nye familiemedlemt som har fått navnet Knerten.
Igår hentet bestemor og bestefar en nydelig liten hund og den måtte vi selvfølgelig dra å hilse på idag, Jenny syns det er veldig moro at hunden heter Knerten ;)
![]() |
| Knerten falt veldig i smak hos Lotte og Mia - er han ikke nydeig? |
Hva har dere gjort i helgen?
Og til slutt må jeg bare dele en utrolig nydelig sang som jeg har forelsket meg i - Kurt er SÅ utrolig flink!





hei=) høres ut som ei grei og koselig hælg det der:) et spr. hvilken barnevogn anbefaler du ? er sikker på at jeg skal ha kombivogn,men aner ikke hvilken. har du noe tips?
SvarSlettJeg har prøvd ut maaange vogner og er super fornøyd med Moutain Buggy :) Sjekke den ut!!
SlettHer har vi tatt livet med ro, familiedager <3
SvarSlettDen sangen er sååå fin :D
Kurt er bare helt fantastisk! ♥
SvarSlett