lørdag 5. januar 2013

Badeland og grinete barn er ingen god kombinasjon

Denne dagen som skulle bli en koselig familie Lørdag, ble heller en veldig slitsom dag med grinete og missfornøyde unger.
Dagen startet bra og endret seg brått da vi kom frem til Østfoldbadet, Molly klamret seg fast til Dan eller meg og likte seg overhode ikke i bassenget.
Jenny stor koste seg i vannet og Lotte ville helst ta sklia hele tiden, akkurat da skulle jeg ønske Dan og jeg kunne delt oss så vi kunne vært flere steder.
Heldigvis ble Molly litt mer tøff i vannet etterhvert så Dan kunne ha Jenny og Molly alene, Lotte og jeg ut nyttet tiden så vi løp til vannskliene å koste oss - tror vi badet i 2 timer (to veldig dyre timer etter min mening), da var Jenny og Molly super trøtt og grinete!!


Vi tenkte at det kanskje ville hjelpe med litt mat i magen så vi tok oss en tur på peppes, pizzaen ble nesten bare luktet på da Lotte hadde bestemt seg for at hun ikke likte pizza med reker, og da måtte jo selvfølgelig Jenny herme etter Lotte..
Dan, Molly og jeg spiste oss gode og mette på pizza så satt vi oss i bilen å dro hjemover, det tok ikke lengre enn 10 minutter før alle jentene i bilen sov så det er tydelig at de var slitene etter badingen.


Heldigvis har jentene vært blide i kveld, vi har kost oss med barnetv og godteri - Lotte og Jenny fant frem perlesaker når Molly hadde lagt seg.
Tror målet til Jenny var å perle utover hele bordet og gulvet, hihi ;)


Lottemor som er en smule glad i Justin Bieber genseren sin ;)
Hva har dere gjort idag?

6 kommentarer:

  1. Skal ikke være lett det nei :) bra det ordnet seg til slutt.

    SvarSlett
  2. Söte Lotte :D
    Önsker dere en fin kveld videre!♥

    SvarSlett
  3. Huff hehe, det blir ikke alltid som man har tenkt :) Men tipper barna koste seg likevel ;) Har tre barn selv og vet at det kan være en prøvelse enkelte dager... :)

    SvarSlett
  4. Har du noen gang lest Bukkene Bruse drar paa badeland?? Det er den morsomste boken, og jeg skjonner godt hvorfor badeland kan virke stressende, litt skummelt, kaotisk, og morsomt, baade for store og smaa.
    Camilla

    SvarSlett
  5. Er ikke Mia hos dere når Lotte er der? Ikke ment som noe negativt :-) men synes ikke Lotte det er mer stas når Mia er med? :-)

    SvarSlett
    Svar
    1. Jo, egentlig. Denne helgen skulle Lotte egentlig vært hos pappaen sin, men det ble litt endringer.
      Denne helgen er Mia hos mammaen sin og vi spurte selvfølgelig om Mia ville være med på badeland, men de hadde andre planer i går :)

      Slett

Takk for at du tar deg tid til å kommentere bloggen min ♥ Ta gjerne kontakt på mail også dersom det er noe mer du lurer på. - malinhammersgaard@live.no

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...