søndag 8. juli 2012

Videoblogg: Jenny forteller de forskjellige ukedagene.

Helt siden Jenny var liten så har hun alltid vært villig til å lære nye ting, men det er først nå i det siste hun har komme å spurt selv for å lære seg alfabetet eller de forskjellige ukedagene. 
Dan har vært kjempe flink til å lære henne ukedagene og etter litt repetisjon etter Dan så satt ukedagene som et skudd, Dan og jeg ble veldig overrasket at hun lærte så utrolig fort, hun er "bare" 2,5år ( 3år, veldig veldig snart ) :)


Ikke bry dere om bråket i bakgrunn, er bare Dan som driver å hammerer litt..

Ellers idag så har Jenny og jeg vasket bilsetene, bilen er sendt på vasking så da måtte vi nesten vaske stolene til Jenny og Molly også, en fin start på ferie, må si det var SKIKKELIG godt å vaske og støvsuge setene, ble jo som nye igjen.  

Instagram - malin_89

Nå skal vi lage litt middag så må jeg nesten opp å vekke Molly, hun klarte å bli stukket av en veps idag så hun har en ganske så hoven pekefinger, det er ikke så greit og være liten å nysgjerrig, men det gikk heldigvis bra :)

16 kommentarer:

  1. Så flink og söt hun er :-)
    Önsker dere en fin dag videre♥

    SvarSlett
  2. så søtt. jenny er kjempeflink. men det heter hvilken dag, ikke hvem dag. "hvem" sier vi til personer. foreksempel "hvem er det, hvem sa det eller hvem er du"

    SvarSlett
  3. Hei Malin. Så at dere har vært på The Reef. Vi skal også dit, og i den forbindelse så lurte jeg på et par ting som hotellet tydeligvis har problemer med å svare på .. :)

    - Er det morgenkåper på hotellet?
    - Er det tøffler?
    - Så du om man kan leie håndkler der?

    Synes du har en veldig koselig blogg som jeg er innom daglig. Har en liten sønn som er et par mndr yngre en Molly :)

    SvarSlett
  4. Anonym: det er ikke badekåper eller tøfler der, ikke som jeg la merke til hvertfall ;)
    Man kunne ikke leie håndkler der, dem vil helst at besøkende tar med håndkler selv som kan brukes i badelandet :)

    Kos dere masse på tur, det er ordentlig fint der :D

    SvarSlett
  5. Hvor er de søte klærne til Jenny kjøpt? Jentene dine har så mye fine klær!!:)

    SvarSlett
  6. Gud, slutt og bry deg om hun sier hvem eller hvilken da!
    Det er akkurat det samme, jeg og sier hvem og ikke hvilken, vet ikke hvor du er ifra (anonym) men noen plasser i landet sier man hvem og ikke hvilken ok? :D

    SvarSlett
  7. Anonym: Dem er kjøpt på H&M, syns det var kjempe søtt selv :) Takk, så koselig å høre!

    SvarSlett
  8. Så flink og god :) Ha en god ferie :D

    SvarSlett
  9. Tusen takk for at du ville svare på spm om the reef :D

    Riktig god sommer til deg og familien din .

    SvarSlett
  10. Flink hun er ;) Er jenny sitt sete bakovervent ? Fine barne seter

    SvarSlett
  11. ÅÅå irriterende at folk skal rette på hva Malin sier i videoen!

    SvarSlett
  12. Anonym: Ja, Jenny sitt sete er også bakovervent :)

    SvarSlett
  13. HAr dere foresten stor nok bil da alle deres barn er hos dere ??

    SvarSlett
  14. hehe ja bra. VAr sikkert et dumt spørsmål det da men ;) hehe

    SvarSlett

Takk for at du tar deg tid til å kommentere bloggen min ♥ Ta gjerne kontakt på mail også dersom det er noe mer du lurer på. - malinhammersgaard@live.no

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...